İnsan Kaynakları Politikamız


NİĞTAŞ'ı NİĞTAŞ yapan, her şeyden çok, özveriyle çalışan nitelikli kadrosudur. Amacımız, büyük başarıların altına NİĞTAŞ ailesi olarak hep birlikte imza atmak ve yükselmektir.

İş Başvuruları

NİĞTAŞ ailesine katılmak için lütfen tıklayınız. Başvurunuz İnsan Kaynakları Müdürlüğü’ne ulaşmasıyla birlikte bilgi ve deneyimleriniz değerlendirilerek varsa açık pozisyonlarımızla eşleştirilecektir. Uygun açık pozisyon olmaması durumunda, ileride tekrar değerlendirilmek üzere özgeçmişiniz veribankasına alınacaktır. Güncel iş ilanlarımızı kariyer.net sayfasından takip edip başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Staj Başvuruları

Şirketimiz, üniversitede okuyan öğrenciler için yaz dönemi süresince staj imkanı sunmaktadır. Staj programlarımızda öğrencilerin üniversitede aldıkları teorik bilgilerin uygulamalarını görmelerine yardımcı olmak ve iş hayatı hakkında genel fikir sahibi olmaları amaçlanmaktadır. Başvurular için "Staj Başvuru Formu"nun doldurulup, nigtas[at]nigtasmikronize.com mail adresine gönderilmesi gerekmektedir. Yaz dönemi staj başvuruları her sene Mart sonuna kadar kabul edilmekte olup, ilgili yıl için bölümlerin belirlediği kontenjanlar dahilinde uygun olan adaylarımız ile iletişime geçilmektedir. Staj başvurusu için tıklayınız.


For Detailed Information About Quality PleaseClick!